The Last of Us Part I na PC opóźnione na 28 marca 2023

The Last of Us Part I na PC opóźnione na 28 marca 2023

52 wyświetleń
0

Gra zalicza 3 tygodnie przesunięcia.


Wydawca Sony Interactive Entertainment i deweloper Naughty Dog opóźnili pecetową wersję gry The Last of Us Part I z planowanej wcześniej daty premiery 3 marca na 28 marca. Będzie ona dostępna za pośrednictwem Steam i Epic Games Store.

Poznajcie pełną wiadomość od Naughty Dog na temat opóźnienia poniżej.

Fani The Last of Us,

Przejdźmy od razu do rzeczy: Początkowo zapowiadaliśmy, że premiera The Last of Us Part I na PC odbędzie się 3 marca, ale zdecydowaliśmy się przesunąć datę premiery o kilka tygodni; teraz ukaże się 28 marca. W ciągu ostatnich kilku tygodni byliśmy całkowicie zdumieni ogromem miłości i wsparcia dla The Last of Us. Słysząc waszą miłość do adaptacji HBO, widząc wasze piękne zdjęcia z trybu fotograficznego i dowiadując się, jak świat i postacie stworzone przez nasze studio prawie dekadę temu nadal docierają do nowych i starych fanów, jesteśmy pod wrażeniem każdego dnia. Wiemy, że wielu z was powracało do historii, od której wszystko się zaczęło, grając w The Last of Us Part I na konsoli PlayStation 5, i zdajemy sobie sprawę, że wielu z was z niecierpliwością czeka na to, by wejść do gry – niektórzy po raz pierwszy – gdy część I trafi na PC.

Dlatego chcemy mieć pewność, że debiut The Last of Us Part I na PC będzie w jak najlepszej formie. Te dodatkowe kilka tygodni pozwoli nam upewnić się, że ta wersja The Last of Us spełni wasze i nasze standardy. Jesteśmy bardzo podekscytowani możliwością wprowadzenia The Last of Us Part I na nową platformę, dotarcia do nowych i powracających graczy z niezapomnianą historią przetrwania Joela i Ellie, i mamy nadzieję, że nadal będziecie oczekiwać premiery na PC 28 marca. Zespół Naughty Dog docenia Wasze wsparcie i entuzjazm, a my z niecierpliwością czekamy na ujawnienie kolejnych informacji o The Last of Us Part I w wersji na PC.

Wytrzymajcie i przetrwajcie,
Naughty Dog

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *