The Crew: Motorfest oficjalnie ujawniony!

The Crew: Motorfest oficjalnie ujawniony!

34 wyświetleń
0

Przecieki o grze pojawiały się regularnie w ostatnim czasie, ale Ubisoft w końcu potwierdza istnienie gry.

Wydawca Ubisoft i deweloper Ubisoft Ivory Tower zapowiedzieli The Crew Motorfest na PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, PC (Epic Games Store, Ubisoft Store) oraz Luna. Premiera odbędzie się w 2023 roku.

Użytkownicy mogą już teraz zapisać się do The Crew Motorfest Insider Program, aby mieć szansę przetestować grę przed premierą.

Poniżej prezentujemy przegląd gry, za pośrednictwem Ubisoft:

Witamy na Motorfest! Dołącz do jedynego w swoim rodzaju festiwalu i ciesz się najlepszymi doświadczeniami, jakie kultura samochodowa ma do zaoferowania w pięknym hawajskim otwartym świecie.

Główne cechy

Najnowszy rozdział we franczyzie The Crew – The Crew Motorfest opiera się na dziedzictwie serii The Crew, czyniąc z niej najlepsze doświadczenie z otwartym światem jazdy akcji w serii. Przygotuj się na wyścig ulicami miasta Honolulu, zjazd po spopielonych zboczach wulkanów, przygodę w głębi bujnego lasu deszczowego, drift po krętych górskich drogach lub po prostu ochłodę na słonecznej plaży.

O’Ahu zamienione w raj motoryzacyjny – Evergreen festiwal kultury samochodowej w sercu gry, Motorfest osiadł na pięknej wyspie O’ahu, części archipelagu hawajskiego. Na własną rękę lub z ekipą, przyjdź odkryć ten piękny nowy plac zabaw za kierownicą setek najbardziej legendarnych pojazdów.

Motorfest Never Ends – Festiwal pozwoli Ci zrealizować Twoją listę wrażeń z jazdy w akcji poprzez serię dopasowanych wyścigów, imprez tematycznych i innych unikalnych wyzwań. Niezależnie od tego, w jaki sposób lubisz samochody i jazdę, znajdziesz tu coś dla siebie!

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *