Ujawniono datę premiery GoldenEye 007 na Xbox Series, Xbox One i Switch!

Ujawniono datę premiery GoldenEye 007 na Xbox Series, Xbox One i Switch!

36 wyświetleń
0

Ikoniczny tajny agent 007 powraca.


GoldenEye: 007 będzie dostępne na konsole Xbox Series i Xbox One, a także na Switcha poprzez Nintendo 64 – Nintendo Switch Online 27 stycznia, ogłosiły firmy Microsoft i Nintendo. Będzie też dostępne za pośrednictwem Xbox Game Pass.

Poniżej przegląd wersji na Switcha, za pośrednictwem Nintendo:

Wkrocz do świata szpiegostwa jako Bond w grze GoldenEye 007. Twoja tajna operacja, której celem jest zatrzymanie satelity z bronią GoldenEye, obejmuje cały świat – będziesz infiltrować podziemne bazy, szarżować przez wojskowy pociąg i przemykać w głębi dżungli. Po drodze M poinformuje cię o twoich celach, a Oddział Q wesprze twoje wysiłki szeregiem gadżetów, ale ostateczny sukces tej misji zależy tylko od ciebie. Uratuj dzień, a następnie sięgnij po złoto w akcji szpieg-szpieg lokalnie lub w sieci w trybie wieloosobowym dla czterech graczy i ciesz się rundą po rundzie rywalizacji w pierwszej osobie.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, wersje na konsole Xbox Series i Xbox One zostały zremasterowane w rozdzielczości 4K i wyższej liczbie klatek na sekundę, a także obsługują jedynie dzielony lokalny multiplayer. Użytkownicy, którzy posiadają cyfrowe wydanie Rare Replay, otrzymają również grę za darmo.

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *