Melvor Idle: Expanded Edition wystartuje 2 lutego

Melvor Idle: Expanded Edition wystartuje 2 lutego

37 wyświetleń
0

Nowa, rozszerzona wersja Melvor Idle będzie zawierać oryginalną grę jak i Throne of the Herald DLC.

Games by Malcs i Jagex ogłosili dziś, że Melvor Idle: Expanded Edition ukaże się 2 lutego na Steamie, iOS i Androidzie.

Melvor Idle: Expanded Edition zawiera oryginalny Melvor Idle, jak również jego pierwsze rozszerzenie Throne of the Herald. Gracze doświadczą świeżego spojrzenia na uwielbianą i znaną rozgrywkę w idle w najlepszym pakiecie dla zagorzałych fanów RuneScape, zwykłych graczy i młodych poszukiwaczy przygód.

Melvor Idle pozwala fanom opanować 25 umiejętności i zmierzyć się z 200+ potworami za pomocą jednego kliknięcia lub stuknięcia. Każda umiejętność w tej grze ma swój cel, współgrając ze sobą w ciekawy sposób – co oznacza, że maksymalne rozwinięcie jednej umiejętności może przynieść korzyści innym. Zainspirowani kultową grą MMORPG RuneScape, gracze znajdą w niej znajome umiejętności, takie jak cięcie drewna, kowalstwo, gotowanie i rolnictwo, a także umiejętności bojowe, takie jak walka wręcz, dystansowa i magiczna.

Rozszerzenie Throne of the Herald dodaje mnóstwo dodatkowej zawartości dla graczy, w tym możliwość prowadzenia osady z umiejętnością Township. Tron Heralda pozwala graczom odkryć więcej o mistycznych siłach, które otaczają ziemie Melvoru, oraz o mrocznych siłach, które pozostają ukryte poza Stolicą.

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *