Amazon Games został wydawcą kolejnej gry z serii Tomb Raider

Amazon Games został wydawcą kolejnej gry z serii Tomb Raider

31 wyświetleń
0

Ma to być największa gra w serii stworzona na Unreal Engine 5.

Amazon Games wyda kolejną grę z serii Tomb Raider, opracowaną przez Crystal Dynamics – poinformowała firma. Będzie ona dostępna na wiele platform i obiecuje, że będzie “największą, najbardziej ekspansywną grą Tomb Raider do tej pory”.

Po raz pierwszy ogłoszona w kwietniu, nowa gra Tomb Raider jest budowana na silniku Unreal Engine 5 i ma na celu “przesunąć granicę wierności i dostarczyć wysokiej jakości kinowe doświadczenie akcji / przygody, na które zasługują fani”, zgodnie wypowiedzią z Dallasa Dickinsona, szefa marki Tomb Raider.

Oto kilka dodatkowych szczegółów, dzięki dzisiejszemu ogłoszeniu:

Amazon Games i Crystal Dynamics ogłosiły dziś, że zawarły umowę, na mocy której Crystal Dynamics stworzy nowy multiplatformowy tytuł z serii Tomb Raider, a Amazon Games zapewni pełne wsparcie i wyda grę na całym świecie.

Nowa gra z serii Tomb Raider, która nie ma jeszcze tytułu, jest przygodą dla jednego gracza, napędzaną przez narrację, która kontynuuje historię Lary Croft z serii Tomb Raider. Zawiera wszystkie elementy, które sprawiły, że Tomb Raider stał się jedną z najbardziej czczonych serii gier, dając graczom kontrolę nad pewnym siebie i wielowymiarowym bohaterem Larą Croft w środowisku, które nagradza eksplorację i kreatywne wyznaczanie ścieżek, z niekończącymi się zagadkami do rozwiązania oraz szeroką gamą wrogów, którym trzeba stawić czoła i pokonać. Crystal Dynamics wykorzystuje moc i najnowocześniejszą technologię Unreal Engine 5, aby przenieść opowiadanie historii na wyższy poziom w największej i najbardziej rozbudowanej grze z serii Tomb Raider. Tytuł jest obecnie we wczesnym stadium rozwoju, a dodatkowe szczegóły zostaną ogłoszone w późniejszym terminie.

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *