Dead Island 2 opóźnione na 28 kwietnia 2023

Dead Island 2 opóźnione na 28 kwietnia 2023

47 wyświetleń
0

Wcześniej zaplanowane na 3 lutego.

Wydawca Deep Silver i developer Dambuster Studios opóźnili Dead Island 2 z wcześniej planowanej daty premiery 3 lutego 2023 roku na 28 kwietnia. Będzie ona dostępna na PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, PC za pośrednictwem Epic Games Store.

Zapoznajcie się z pełnym komunikatem Deep Silver na temat opóźnienia, który znajdziecie poniżej.

Mamy kilka ważnych wiadomości do przekazania, więc od razu zerwijmy tę opaskę. Opóźniamy Dead Island 2 – nowa data premiery to 28 kwietnia 2023 roku.

Ironia opóźnienia Dead Island 2 nie umknęła naszej uwadze i jesteśmy tak samo rozczarowani, jak wy. Opóźnienie wynosi zaledwie 12 krótkich tygodni, a prace nad grą są już na ostatniej prostej; zamierzamy poświęcić tyle czasu, ile potrzebujemy, aby upewnić się, że będziemy mogli wypuścić na rynek grę, z której będziemy dumni. Dla tych z was, którzy czekali na nią przez lata, dziękujemy, że wytrzymaliście z nami.

W międzyczasie udostępnimy nowy, ekscytujący zwiastun i rozgrywkę w The Dead Island 2 Showcase, którego premiera odbędzie się 6 grudnia na naszych kanałach Twitch i YouTube, a także na stronie internetowej Dead Island.

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *