Blizzard ujawnia nową postać do Overwatch 2, “Ramattra” dołączy do gry w grudniu

Blizzard ujawnia nową postać do Overwatch 2, “Ramattra” dołączy do gry w grudniu

5 wyświetleń
0

Nowa postać została ujawniona na finałach Overwatch League.

Pełny opis ogłoszenia za pośrednictwem Blizzard Entertainment:

Lepsza przyszłość dla wszystkich omników

Tego wieczoru przedstawiliśmy najnowszego bohatera podczas Wielkich Finałów Overwatch League!

Sprawdźcie historię powstania Ramattry powyżej, a także przyjrzyjcie się jego rozwojowi wraz z dyrektorem artystycznym Dionem Rogersem i głównym projektantem bohatera Alecem Dawsonem.

Historia Ramattry jest złożona i wielowymiarowa, a jego ostatecznym celem jest ochrona swojego ludu – ale koszt tego celu jest jeszcze do ustalenia.

Cierp jak ja.

Ramattra, który początkowo był maszyną wojenną, porzucił amunicję na rzecz tarczy, aby chronić swój lud poprzez promowanie pokoju i spokoju. Jego ideały nie były dalekie od ideałów jego kolegi z Shambli, Zenyatty. Jednak historia Ramattry to opowieść o trudnościach, traumie i powiększonym spojrzeniu na surowe realia ludzkości.

Harmonia została zastąpiona dysonansem, a Ramattra zaczął podchodzić do swoich przekonań z bardziej pragmatycznego punktu widzenia – usprawiedliwiając wszelkie środki niezbędne do obrony swoich pobratymców. Jako przywódca Sektora Null, Ramattra szczyci się niesamowitym poparciem swoich ludzi i jest gotowy do narzucenia swojej filozofii naszemu światu.


Ramattra dołączy do składu tanków na początku Sezonu Drugiego, który rozpocznie się 6 grudnia. Nasz zespół odlicza dni do momentu, w którym będziemy mogli podzielić się więcej informacjami o naszym najnowszym bohaterze, więc wypatrujcie więcej informacji w tygodniach poprzedzających Sezon Drugi.

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *