Beta Call of Duty: Modern Warfare II największą betą w historii Call of Duty, Warzone Mobile również z rekordem 

Beta Call of Duty: Modern Warfare II największą betą w historii Call of Duty, Warzone Mobile również z rekordem 

3 wyświetleń
0

MWII pobija rekordy już przed premierą.

Beta Call of Duty: Modern Warfare II zakończyła się wczoraj, ale już można ją wpisywać do księgi rekordów. Gracze Call of Duty uczynili z otwartej bety Modern Warfare II największą betę w historii serii — najwięcej graczy, najwięcej godzin rozegranych i najwięcej rozegranych meczów na PlayStation 4 i 5, Xbox One i Series X|S oraz na PC łącznie! 

Beta stanowiła jedynie wycinek nowej zawartości, która pojawi się w Modern Warfare II, gdy gra zadebiutuje jesienią tego roku. W nadchodzących tygodniach gracze, którzy zamówią Modern Warfare II w przedsprzedaży, otrzymają nawet tydzień wcześniejszego dostępu do kampanii przed globalną premierą 28 października. Niedługo potem nastąpi premiera zupełnie nowego, darmowego Call of Duty: Warzone 2.0 (16 listopada) oraz ekscytującego, nowego Warzone Mobile, które pojawi się w przyszłym roku. 

Jeżeli już mowa o Warzone Mobile – ta gra również pobiła swój rekord! Już teraz do gry wstępnie zarejestrowało się na Google Play 15 milionów użytkowników, co stanowi najlepszy wynik wśród wszystkich gier Activision, Blizzard i King Mobile. 

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *