Twórcy Star Wars: Squadrons tworzą nową grę z Iron Manem

Twórcy Star Wars: Squadrons tworzą nową grę z Iron Manem

2 wyświetleń
0

Marvel Games i EA Motive ogłosili nową grę z uniwersum Marvela.

Całkowicie nowa jednoosobowa, trzecioosobowa, przygodowa gra akcji z Iron Manem w roli głównej jest obecnie we wczesnym stadium rozwoju w montrealskim Motive Studio.

Pełne ogłoszenie za pośrednictwem EA i Marvel Games:

Z radością informujemy, że całkowicie nowa, trzecioosobowa, jednoosobowa, przygodowa gra akcji Iron Man znajduje się obecnie we wczesnym stadium rozwoju w Motive Studio z siedzibą w Montrealu. Zespołem kieruje Olivier Proulx, który ma doświadczenie w pracy nad poprzednimi tytułami Marvela, takimi jak Marvel’s Guardians of the Galaxy, a do jego zespołu dołączyli weterani branży, tacy jak Ian Frazier, Maëlenn Lumineau i JF Poirier.

Gra, opracowana we współpracy z Marvel Games, będzie zawierała oryginalną narrację, która odwołuje się do bogatej historii Iron Mana, oddając złożoność, charyzmę i kreatywny geniusz Tony’ego Starka oraz pozwalając graczom poczuć, jak to jest naprawdę grać jako Iron Man.

“Jesteśmy podekscytowani współpracą z utalentowanym zespołem w Motive Studio, aby przedstawić ich oryginalną wizję jednej z najważniejszych, najpotężniejszych i najbardziej ukochanych postaci Marvela” – powiedział Bill Rosemann, wiceprezes i dyrektor kreatywny w Marvel Games. “Ich doświadczenie w dostarczaniu zarówno uznanych światów rozrywki, jak i porywającej rozgrywki – w połączeniu z autentyczną pasją do pancernej ikony – będzie napędzać nasze dążenie do dostarczenia listu miłosnego do legendarnego bohatera w postaci najlepszej gry wideo o Iron Manie”.

Studio Motive wnosi swój talent i ekscytację do tworzenia ulubionych przez fanów światów, w których gracze mogą eksplorować i być swoim własnym bohaterem, z doświadczeniem w tworzeniu takich tytułów jak Star Wars™: Squadrons i nadchodzący remake Dead Space 27 stycznia 2023 roku.

“To zaszczyt i przywilej mieć możliwość stworzenia gry wideo opartej na jednym z najbardziej ikonicznych Super Bohaterów w dzisiejszej rozrywce” – powiedział Olivier Proulx, producent wykonawczy. “Mamy wielką szansę na stworzenie nowej, unikalnej historii, którą możemy nazwać własną. Marvel zachęca nas do stworzenia czegoś świeżego. Mamy dużo wolności, co jest tak angażujące dla zespołu.”

Gra jest obecnie w fazie przedprodukcyjnej i będziemy mieli więcej aktualizacji, gdy będziemy dalej w rozwoju. Jest to ekscytująca nowa współpraca pomiędzy Marvelem i Electronic Arts, z Iron Manem będącym pierwszą z kilku nowych gier. Motive aktywnie rozwija swój zespół i możesz sprawdzić otwarte stanowiska na ich stronie internetowej, jeśli jesteś zainteresowany pomocą w tworzeniu ostatecznej przygody z grą wideo Iron Man.

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *