0

Nilou, Cyno i Candace dołączają do walki.

Aktualizacja wersji 3.1 dla Genshin Impact, nazwana “King Deshret and the Three Magi”, zadebiutuje 28 września, ogłosił developer Hoyoverse.

Oto przegląd aktualizacji, przygotowany przez Hoyoverse:

Kraina Mądrości wprowadzi wkrótce rozległy obszar pustynny, a historie i przygody w Sumeru będą tu kontynuowane. Trzy lokalne postacie, Nilou, Cyno i Candace, również staną się grywalnymi postaciami! W międzyczasie Weinlesefest jest gotowy, aby uraczyć graczy kolejnymi historiami, wydarzeniami, mini-grami i bogatymi nagrodami na czystym jesiennym niebie Mondstadt.

W przeciwieństwie do tropikalnego lasu deszczowego, surowa pustynia Sumeru ma surowe, niebezpieczne piękno. W sercu pustyni stoi majestatyczne Mauzoleum Króla Deshreta i lochy pełne zagadek, mechanizmów i robotów-opiekunów zasilanych starożytnymi technologiami zmarłego boga i jego starożytnej cywilizacji. Na pustyni znajduje się również Wioska Aaru, największa osada ludu pustyni i bezpieczna przystań dla wygnanych uczonych i bogactwa informacji. W miarę jak gracze zagłębiają się w pustynne tereny, Sumeru Archon Quest nadal się rozwija, a kolejne frakcje pojawiają się w grze, w tym dwóch Fatui Harbingerów, Il Dottore i Scaramouche.

Napędzane przez nieznane technologie, dwa mechaniczne monstra zadebiutują jako nowe bossy. The Algorithm of Semi-Intransient Matrix of Overseer Network jest liderem mechanicznych robotów strzegących Mauzoleum Króla Deshreta i potrafi stać się niewidzialny podczas walki. Inny nowy Boss, Aeonblight Drake rzuci graczom wyzwanie w lesie deszczowym z charakterystycznymi wzorcami ataku.

Tymczasem trzy postacie Sumeru będą dostępne do zrekrutowania jako niezawodni sojusznicy w drużynach graczy. Po swoim debiucie jako tancerka, Nilou dołączy jako pięciogwiazdkowa grywalna postać Hydro, łącząc swoje eleganckie ruchy taneczne z umiejętnością posługiwania się mieczem. Godny zaufania generał Mahamatra Cyno jest również gotowy do walki jako pięciogwiazdkowy władający włócznią Electro. Jest on również fanem Genius Invokation, zupełnie nowej karcianki, która zostanie dodana do wersji 3.3! Candace, półkrwi potomek króla Deshreta, zadebiutuje jako strażnik wioski Aaru. Władając swoją Hydro Vision i włócznią, będzie dostępna jako czterogwiazdkowa postać na bannerach z powtórką Ventiego i bannerem Cyno podczas pierwszej połowy Wersji 3.1. Bannery Nilou i Albedo nastąpią w drugiej połowie aktualizacji.

Daleko od pustyni, w Mondstadt, coroczny Weinlesefest będzie czasem warzenia i smakowania wina roku z Archonem Anemo. Gracze będą mieli okazję ponownie połączyć się z przyjaciółmi w Mondstadt i pomóc Razorowi odkryć więcej o jego przeszłości. Weinlesefest zawiera również główne, ograniczone czasowo wydarzenie sezonowe oraz cztery różne mini-gry. Gracze mogą otrzymać różne nagrody, w tym nową czterogwiazdkową broń, Missive Windspear, wraz z ekskluzywnymi materiałami do jej udoskonalania, poprzez uzyskanie Festive Fever w mini-grach.

Więcej wyzwań i nagród czeka na Was również w wersji 3.1. Wydarzenie “Wind Chaser” rzuci uczestnikom wyzwanie, aby zarządzali energią wiatru w specjalnym Domainie. W innym wydarzeniu, “Star-Seeker’s Sojourn”, pomożesz młodej dziewczynie spełnić jej życzenie w poszukiwaniu Przyszłych Gwiazd. Wreszcie, jeśli ukończysz piętro 4, komnatę 3, zostaniesz nagrodzony w Spiral Abyss możliwością darmowego zwerbowania Collei. Dodatkowo, powraca codzienne wydarzenie logowania, w którym do zdobycia jest Intertwined Fate ×10 i inne przedmioty. Łącznie Primogem ×1,600, Fragile Resin ×4 oraz dwa unikalne gadżety “Jumpy Dumpty Party Popper” i “Cloud Retainer’s Damasked Device” zostaną dostarczone przez pocztę w grze.

Aby jeszcze bardziej zwiększyć doświadczenie graczy, wersja 3.1 będzie zawierać kilka nowych funkcji, w tym dynamiczną deformację terenu, rozwiązanie pozwalające lepiej symulować realistyczne szlaki na piasku. W międzyczasie zostanie dodane wsparcie dla kontrolera DualSense, aby dodać haptic feedback gdy postacie rzucają swoje Elemental Burst.

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *