The Sims 4 staje się darmowe na stałe od 18 października

The Sims 4 staje się darmowe na stałe od 18 października

5 wyświetleń
0

EA ogłosiło przejście gry na Free2Play.

EA ogłosiło, że The Sims 4 stanie się w pełni darmowe od 18 października 2022.
Poniżej pełna informacja za pośrednictwem EA:

Powitaliśmy już miliony graczy w The Sims™. Z zachwytem podziwialiśmy, jak uwalniali swoją wyobraźnię, realizowali rozmaite pomysły i na nowo odkrywali świat widziany oczami ich kreacji. Nasza społeczność nieustannie inspiruje nas tworzeniem miliardów wyjątkowych Simów, ich niezliczonymi historiami oraz projektami niezwykłych konstrukcji. 

Z radością witamy graczy, którzy stale powiększają grono naszej społeczności, tworzą nowe historie i odkrywają grę bez ograniczeń. W The Sims zawsze chodziło o rozkoszowanie się nowymi sposobami na zabawę i korzystanie z szerokiej gamy możliwości. Począwszy od 18 października 2022 r. wszyscy nowi gracze będą mogli pobrać grę podstawową The Sims™ 4 za darmo* na PC za pośrednictwem aplikacji EA lub Origin, na komputerach Mac® za pośrednictwem Origin, na Steam® oraz na konsolach PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S i Xbox One.

Ponieważ gra The Sims 4 będzie dostępna za darmo, nasz zespół jeszcze bardziej poświęci się tworzeniu nowych, znaczących doświadczeń w The Sims 4 dla naszych graczy. Dzięki temu w przyszłości pojawią się kolejne Pakiety, Kolekcje oraz zawartość do Ekspresowej Dostawy The Sims. Kolejnymi informacjami na temat naszych planów podzielimy się podczas specjalnej transmisji „Behind the Sims Summit” już 18 października 2022 r. o godzinie 10:00 czasu PDT za pośrednictwem kanałów The Sims na platformach YouTube i Twitch, dostępnych również na żądanie!

Posiadacze abonamentów EA Play lub EA Play Pro otrzymają ekskluzywne ulepszenia, gdy pakiety The Sims 4 dostępne tylko dla nich trafią do The Play List 18 października. The Sims 4 Edycja EA Play zawiera Dodatek The Sims 4 Witaj w Pracy, a Edycja EA Play Pro zawiera zarówno Dodatek The Sims 4 Witaj w Pracy, jak i The Sims 4 Małe dzieci Akcesoria.

Chcemy również podziękować Simomaniakom, którzy towarzyszą nam od wielu lat. Nie zaszlibyśmy tak daleko bez Waszej nieustającej miłości i wsparcia – to właśnie one czynią społeczność The Sims tak wyjątkową. Od 14 do 17 października wszyscy gracze, którzy kupili grę podstawową The Sims 4 , otrzymają Kolekcję Oaza wystroju w prezencie**. Dzięki Kolekcji Oaza wystroju Simowie mogą odprężyć się w swojej nowoczesnej oazie z luksusowymi meblami do domu i do użytku zewnętrznego, które powstały dzięki inspiracji naturalnym krajobrazem pustyni na południowym zachodzie USA oraz takimi materiałami jak kamień i drewno. Aby odebrać Kolekcję Oaza wystroju, wystarczy zalogować się do gry. Kolekcja będzie dostępna w menu głównym.

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *