0

Sony zapowiedziało kolejne State of Play.

Sony zapowiedziało State of Play na 13 września o godzinie 23:59. Transmisja potrwa około 20 minut i zaprezentuje 10 gier. Ogłoszenia będą dotyczyć gier na PS4, PS5 i PSVR2.

Transmisję możecie zobaczyć poniżej:

O autorze

Paweł "Dedazen" Bortkiewicz

Pracownik IT porankiem, redaktor popołudniami. Wieloletni gracz, który przyjmuje ciepło każdy gatunek, jeżeli gra daje z siebie wszystko. Oprócz gier chętnie przyjmie dobry film czy komiks.

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *