0

Wersja na Epic Games Store będzie zawierać lotnię do Fortnite.

Wersja PC gry Uncharted: Legacy of Thieves Collection zadebiutuje za pośrednictwem Steam i Epic Games Store 19 października.

Kolekcja, która zawiera Uncharted 4: A Thief’s End i Uncharted: The Lost Legacy, po raz pierwszy pojawiła się na PlayStation 5 28 stycznia.

Informacja o dacie premiery na PC pochodzi z listy Epic Games Store, w której dodano nową sekcję “Bonus za pre-order”:

Bonus przed zakupem – “Wodolot” lotnia Sully’ego

Kolekcja Uncharted: Legacy of Thieves Collection, zremasterowana i zoptymalizowana dla PC, trafi do Epic Games Store 19 października, a jeśli kupisz ją w przedsprzedaży, otrzymasz nową lotnię w Fortnite w kształcie wodolotu Sully’ego.

Aby zgarnąć wodolot, cyfrowo i w przenośni, musicie po prostu kupić w przedsprzedaży wspaniałe Uncharted: Legacy of Thieves Collection w Epic Games Store od XX września. Szybowiec dostaniecie natychmiast po zakupie w przedsprzedaży. Możesz też poczekać, aż wodnosamolot trafi do sklepu z przedmiotami Fortnite 17 listopada.

W Fortnite szaro-zielona samolot podlatuje do gracza, gdy ten opuszcza autobus bojowy, pozwalając mu zaczepić się o uchwyty zwisające z jego kadłuba, a następnie poprowadzić dwusilnikowy samolot do strefy lądowania, którą uzna za odpowiednią.

Wspaniały szybowiec dołącza do kolekcji innych kosmetyków związanych z Uncharted, w tym strojów Nathana Drake’a i Chloe Frazer, emota i dwóch narzędzi do zbierania plonów, które trafiły do gry na początku tego roku.

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *