0

Szczegóły na temat nowego dodatku Destiny 2 i startu przedsprzedaży, informacje o współpracy z Epic Games, dzięki której Destiny 2 zadebiutuje w Epic Games Store już dziś wraz z zawartością Fortnite i Fall Guys, a także ogłoszenie premiery Sezonu Skarbów w Destiny 2.

Dziś podczas specjalnej Prezentacji Bungie podało pierwsze szczegóły na temat Destiny 2: Lightfall, największego dodatku do Destiny 2, którego premiera odbędzie się 28 lutego 2023 roku. Lightfall to przedostatni rozdział w sadze Destiny 2 o Świetle i Ciemności. Jest to kontynuacja niezwykłej historii, która opowiadana jest już od prawie dziesięciu lat. Ponadto Bungie ogłosiło współpracę z Epic Games, dzięki której Destiny 2 zawita do Epic Games Store, zawartość Destiny pojawi się w dwóch kultowych grach: Fortnite i Fall Guys, a w grze Destiny 2 dostępne będą zestawy zdobień inspirowane grą Fortnite – po raz pierwszy oryginalne postacie Fortnite pojawią się w innej grze wideo.

Destiny 2: Lightfall można już zamawiać w przedsprzedaży, a każdy, kto zakupi edycję Lightfall + Przepustka roczna natychmiast zdobędzie m.in. egzotyczny karabin automatyczny Nagła burza.

W trakcie dzisiejszej Prezentacji ogłoszona została współpraca pomiędzy Bungie i Epic Games. Od dziś Destiny jest dostępne w Epic Games Store, a gracze, którzy nabędą grę Destiny 2 w Epic Games Store do 30 sierpnia przed godz. 19:00 CEST, otrzymają za darmo Destiny 2: Pakiet na 30-lecie..

W ramach tej współpracy zawartość Destiny pojawi się w dwóch kultowych grach: Fortnite oraz Fall Guys.

Fani Fortnite będą mogli spersonalizować swoje postacie przy pomocy nowych kostiumów kultowych postaci Destiny: naczelnika Zavali, Ikory Rey i Nieznajomej Egzo oraz nowych przedmiotów kosmetycznych z motywem Destiny, wśród których znajdą się plecaki, kilofy i lotnie-Wróble. Przedmioty kosmetyczne o tematyce Destiny będą dostępne w Fortnite Item Shop już jutro od godz 2:00 CEST. Ponadto gracze będą mogli odkryć nową wyspę Fortnite inspirowaną klasyczną mapą Tygla z Destiny 2 Oszczep-4, która została zaprojektowana przez zespół twórców PWR przy pomocy kreatywnych narzędzi Fortnite. Nie jest to zwykła przeróbka – wyspa umożliwia granie w trybie „Kontroli” z unikatową bronią i niezwykłymi zdolnościami. Wyspa Fortnite jest już dostępna.

Co więcej, począwszy od 17 września, fani Fall Guys będą mogli wkroczyć do Blunderdome z przedmiotami kosmetycznymi o tematyce Destiny. Wśród nich znajdą się kostiumy Tytana, Łowcy oraz Czarownika, cieszynka „Ostry ramen” i inne akcesoria.

Od dziś w Destiny 2 dostępne będą trzy nowe zestawy zdobień Fortnite, w tym klasyczny strój z Battle Royale dla każdej z klas Destiny:

  • Zdobienie rycerskiej czerni dla Tytana inspirowane Czarnym rycerzem
  • Zdobienie malowanego Kitsune dla Czarownika inspirowane Driftem
  • Zdobienie wiecznej zemsty dla Łowcy inspirowane Niepamięcią

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *