Dead Island 2 zapremieruje 3 lutego 2023

Dead Island 2 zapremieruje 3 lutego 2023

6 wyświetleń
0

Gra powraca do żywych po 8 latach.

Osiem lat po pierwotnej zapowiedzi na targach E3 2014, na Amazonie pojawiła się możliwość zakupu pre-orderu Dead Island 2 na PlayStation 5, PlayStation 4 i Xbox Series / Xbox One z datą premiery 3 lutego 2023 roku oraz nowym box artem, screenshotami i opisem.

Pełne szczegóły poniżej:

Informacje o grze

Śmiertelny wirus rozprzestrzenia się po Los Angeles w Kalifornii, zamieniając jego mieszkańców w wygłodniałe zombie. Miasto jest objęte kwarantanną, a wojsko wycofało się. Ugryziony, zainfekowany, ale bardziej niż odporny, uczysz się okiełznać wnętrze zombie. Tylko ty, oraz garstka innych śmiałków, którzy okazali się odporni na patogen, macie wpływ na przyszłość Los Angeles (i ludzkości). W miarę odkrywania prawdy stojącej za epidemią odkryjesz, kim – lub czym – jesteś. Przetrwaj, rozwijaj się, ratuj świat – to tylko kolejny dzień w Los Angeles!

Uwielbiana saga o zombie powraca z unikalną formułą horroru, czarnego humoru i ponadprzeciętnego zabijania zombie, rozciągając się na epicką przygodę z pulpy. Dead Island 2 to porywająca pierwszoosobowa gra RPG akcji, która zabiera graczy na zupełnie nowy plac zabaw. Stylowa, tętniąca życiem i zalana infekcją zombie, odkryj ikoniczne, pełne gore Los Angeles. Spotkaj się z postaciami o większych rozmiarach. Zabijaj niezliczonych przeciwników w niesamowicie krwawych szczegółach. I rozwijaj się, aby stać się najlepszym pogromcą zombie. Do zobaczenia w HELL-A!

Główne cechy

Dead Island 2 zabiera graczy przez najbardziej ikoniczne lokacje Miasta Aniołów, teraz splamione horrorem, w ekscytującej, pulpowej podróży od zielonych przedmieść Beverly Hills po dziwaczne promenady Venice Beach.
Walka dostarcza najbardziej intensywnych, trzewiowych i krwawych wrażeń z pierwszej osoby, z mnóstwem broni i taktycznych (oraz brutalnych) opcji, aby przebrnąć przez hordę zombie.
Do wyboru jest sześć postaci, z których każda ma własną, unikalną osobowość i dialogi. Możesz w pełni dostosować umiejętności każdego Pogromcy, a nasz zupełnie nowy system umiejętności pozwoli ci na natychmiastowy re-spec i wypróbowanie najbardziej szalonych buildów.
Nasze Los Angeles roi się od zombie, które wyglądają i reagują realistycznie. Te zmutowane nędzniki są ożywionym, zgniłym sercem Dead Island 2 z dziesiątkami różnych typów zombie, z których każdy ma własne mutacje, ataki i setki wariantów związanych z Los Angeles.
Day One Edition zawiera Memories of Banoi Pack (Banoi War Club, Memories of Banoi Baseball Bat, Weapon Perk), Kartę umiejętności Personal space.

Źródło: Wario64

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *