Blizzard po cichu anuluje mobilne MMORPG w świecie Warcrafta, które było w produkcji przez ostatnie 3 lata.

Blizzard po cichu anuluje mobilne MMORPG w świecie Warcrafta, które było w produkcji przez ostatnie 3 lata.

4 wyświetleń
0

Gra nie była mobilnym WoWem, ale była osadzona w tym samym uniwersum, lecz w innym czasie.

Activision Blizzard i NetEase anulowały spin-off World of Warcraft na smartfony, która była w produkcji przez ostatnie trzy lata.

NetEase rozwiązał zespół ponad 100 developerów, których zadaniem było stworzenie treści dla tytułu, z których tylko część została przeniesiona do innych projektów, powiedziały osoby zaznajomione ze sprawą. Obie firmy nie zgadzały się co do warunków i ostatecznie wstrzymały projekt, który był trzymany w tajemnicy, osoba zaznajomiona z umową powiedziała, prosząc o nie identyfikowanie się w związku z prywatnymi informacjami.

Anulowany obecnie tytuł o nazwie kodowej Neptune był planowany jako gra fabularna typu MMORPG osadzona w tym samym uniwersum co World of Warcraft. Nie byłoby to bezpośrednie przeniesienie popularnej gry online, ale spinoff, osadzony w innym okresie czasowym. Bloomberg, który poinformował o anulowaniu produkcji zapytał o komentarz obie firmy odpowiedzialne za produkcję, przedstawiciel NetEase odmówił komentarza, przedstawiciel Activision Blizzard nie odpowiedział wcale.

Źródło: Bloomberg

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *