Ubisoft ujawni odnowione Skull & Bones na początku lipca

Ubisoft ujawni odnowione Skull & Bones na początku lipca

7 wyświetleń
0

Pojawiły się informacje, które zwiastują, że Ubisoft po wielu latach przesunięć w końcu ujawni Skull & Bones w pełnej okazałości.

Wygląda na to, że lipiec zapowiada się na bardzo udany miesiąc, jeśli chodzi o premiery i zapowiedzi gier, mimo że Summer Games Fest zakończył się zaledwie kilka tygodni temu.

Źródła donoszą, że Ubisoft przygotowuje się do ponownego ujawnienia Skull & Bones w okolicach 4 lipca. Szczegóły na temat tego, co zostanie ujawnione, są niejasne, ale rozumie się, że Ubisoft w końcu potwierdzi datę premiery długo oczekiwanego tytułu, oficjalnie ujawni gameplay i podzieli się kilkoma innymi szczegółami.

Skull & Bones doczekało się kilku znaczących restartów w trakcie prawie dziesięcioletniego procesu tworzenia, a gra została po raz pierwszy ujawniona przez Ubisoft na targach E3 w 2017 roku. Pomimo problemów i ciągłych opóźnień, Ubisoft zapowiedział, że tytuł zostanie wydany “w drugiej połowie roku fiskalnego”, co oznacza, że gra ukaże się w okresie od października 2022 do marca 2023 roku.

Skull & Bones zapremieruje na PC, PS5, Xbox Series X|S i Stadia.

Źródło: Tom Henderson

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *