Modern Warfare 2: Tryb inspirowany grą Escape from Tarkov zostanie wydany jako gra Free2Play w 2023 roku

Modern Warfare 2: Tryb inspirowany grą Escape from Tarkov zostanie wydany jako gra Free2Play w 2023 roku

8 wyświetleń
0

Źródło znane z wycieków dotyczących serii Call of Duty ujawnia nowe informacje.

W związku z brakiem informacji na temat podobno “inspirowanego Tarkovem” trybu MW2, nasuwa się pytanie, kiedy doczekamy się jego premiery; oto informacje podane przez Ralpha Valve.

Aktualnie tytuł ten określany jako “Project Nexus”, stał się priorytetem dla Infinity Ward; praktycznie każde studio należące do Activision ma swój wkład w projekt free-to-play, działając jako wsparcie dla tego tytułu online.

Tryb ten jest w produkcji od około czterech lat i w trakcie prac nad nim wprowadzono wiele zmian.

Czego możemy się spodziewać:
W momencie premiery gracze zobaczą tradycyjne wydanie Call of Duty, zawierające 3 tryby: Single-player, Multiplayer i zupełnie nowe doświadczenie Co-op; następnie Warzone 2.0, które podobno ma się ukazać w grudniu tego roku.

Tryb “DMZ” w Modern Warfare II, o którym krążą pogłoski, opisywany jest jako tytuł typu “Open-World”, z rozbudowaną fabułą będącą kontynuacją kampanii: kroniką poszczególnych postaci, frontów i zadań, zawierającą aspekty wydarzeń PvE i PvP.

Rozwój tego tytułu był bardzo wydłużony, z licznymi opóźnieniami w wyniku opóźnienia Call of Duty od Treyarch. Teraz, biorąc pod uwagę, że Modern Warfare będzie w pełni wspierane przez 2 lata, a nie rok to Infinity Ward wyczyściło plan i zrewidowało swój harmonogram contentu, przypisując podobno “DMZ” do premiery w pierwszym kwartale 2023 roku, pod warunkiem, że Modern Warfare II i Warzone 2.0 spełnią oczekiwania.

Oficjalne szczegóły na temat sieciowego tytułu są nadal niejasne, ale po zapowiedzi, która ma nastąpić w sierpniu, powinniśmy uzyskać jaśniejsze spojrzenie na cele i zamiary związane z nowym trybem.

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *