Podsumowanie ostatnich informacji o Overwatch 2

Podsumowanie ostatnich informacji o Overwatch 2

19 wyświetleń
0

Blizzard się podzielił masą nowych informacji na temat Overwatch 2.

Podsumowanie informacji o Overwatch 2 za pośrednictwem Blizzard Entertainment:

Overwatch 2 ukaże się 4 października jako gra z darmowym dostępem, a my pragniemy dokładnie wyjaśnić, co to oznacza. Overwatch 2 będzie regularnie otrzymywać sezonowe aktualizacje. Dostępny będzie również Karnet Bojowy, dzięki któremu odblokujecie nową zawartość, obejmującą nowych bohaterów, tryby gry, mapy, elementy ozdobne i nie tylko! Przedstawimy również plan na pierwsze dwa sezony oraz harmonogram na rok 2023.

Darmowy dostęp i stałe aktualizacje

Zmiana modelu na darmowy dostęp w przypadku Overwatch 2 to naturalny krok zarówno dla naszej gry, jak i graczy. Overwatch od samej premiery był grą społecznościową, a nasi gracze najwięcej frajdy czerpią podczas wspólnej zabawy. Darmowy dostęp eliminuje barierę wejścia, dzięki czemu każdy z dowolnego miejsca na świecie może wejść do gry wraz z przyjaciółmi lub znaleźć kogoś do wspólnej rozgrywki online. Wraz z przejściem na model darmowego dostępu, wprowadzamy progresję międzyplatformową, dzięki której wszyscy mogą bezproblemowo grać, robić postępy i mieć dostęp do odblokowanej przez siebie zawartości na wszystkich platformach, na których dostępna jest gra.

W Overwatch 2 nie będzie skrzynek z łupami. Zamiast nich, nasza unowocześniona gra-usługa zapewni graczom możliwość kształtowania swoich własnych przeżyć podczas rozgrywki. Będą mogli zdobyć pożądane przedmioty bezpośrednio poprzez Karnet Bojowy oraz za pośrednictwem zupełnie nowego i stale aktualizowanego sklepu w grze. Nasz zespół będzie pracował nad nowymi, sezonowymi treściami, które będzie wam dostarczał co 9 tygodni, by w grze zawsze czekało coś nowego i ekscytującego.

Harmonogram i sezony

Na poniższym harmonogramie znajdziecie nasze krótkoterminowe plany dotyczące sezonu 1. i 2., a także długoterminowe cele rozwoju gry w 2023 r. i w przyszłości. Możecie spodziewać się nowego bohatera w co drugim sezonie, a treści takich jak nowe mapy czy tryby w sezonach pomiędzy.

W sezonie 1. będziemy mieli dla was Sojourn, Królową Junkertown, niezapowiedzianego bohatera wsparcia, nową rozgrywkę 5 na 5, przerobionych bohaterów, nowe mapy i więcej niespodzianek. Wprowadzamy także odmieniony tryb rywalizacji, który zapewni graczom więcej sposobów na poprawę umiejętności i zwiększenie satysfakcji z czynionych postępów. Dzięki przejściu na grę 5 na 5, gracze będą mieli większy wpływ na poszczególne mecze. Udostępnimy też dodatkowe systemy, które pomogą śledzić osobisty wkład w każdą rozgrywkę. Więcej informacji o zmianach trybu rywalizacji podamy już wkrótce!

Sezon 2. wprowadzi nowego tanka, mapę oraz zestaw wyjątkowych skórek. W 2023 r. rozwiniemy wątki fabularne wraz z premierą trybu PvE oraz wprowadzeniem do gry nowych bohaterów, map i trybów. Nie możemy się doczekać okresu przedpremierowego, gdy będziemy mogli podzielić się z wami szczegółami! 

Żyjąca i stale rozwijana gra

Zawsze wierzyliśmy, że Overwatch powinien być żyjącą grą. Overwatch na pierwszym miejscu stawia inkluzywność, tolerancję i społeczność. Te fundamentalne wartości spowodowały, że postanowiliśmy zmienić naszą strategię i wprowadzać bohaterów, mapy i tryby rozgrywki znacznie częściej, gdyż wierzymy, że właśnie to będzie najlepsze zarówno dla gry, jak i graczy. 

Overwatch 2 wystartuje w wczesnym dostępie 4 października 2022 na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz Nintendo Switch.

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *