Summer Game Fest 2022: Relacja na żywo [Aktualizowane]

Summer Game Fest 2022: Relacja na żywo [Aktualizowane]

59 wyświetleń
0

Już dzisiaj o godzinie 20:00 czasu polskiego będzie mieć miejsce jedna z pierwszych czerwcowych konferencji gamingowych, powoli wypierających umierające E3. Konferencje możecie oglądać w okienku poniżej, na Twitchu, jak i razem z nami w tym oto miejscu. W tym wpisie będziemy na bieżąco pisać o wszystkim, co Geoff Keighley ma ciekawego do pokazania.

Zaczynamy równo o 20:00!

Odliczanie dobiegło końca! Summer Game Fest 2022 zaczynamy od Geoffa na scenie i potwierdzenia daty premiery Street Fightera 6 na rok 2023. Na pokazanym zwiastunie gry pokazano nam trochę gameplay’u i starych znajomych.

Kolejny trailer i od razu bomba. Zostaliśmy uraczeni klimatycznym, choć nienajładniejszym zwiastunem Aliens Dark Descent z premierą na 2023.

Siedząc jeszcze w trochę straszniejszych klimatach pokazano nam The Callisto Protocol, które aż do bólu przypomina świetne Dead Space. Nie ma co się dziwić, w końcu to gra od tych samych twórców. Wygląda pięknie, wygląda strasznie, wygląda dobrze. Jest brutalnie, klimatycznie i jest na co czekać!

[20:15] Wleciał gameplay trailer Call of Duty: Modern Warfare 2. Jeśli gra będzie wyglądała tak dobrze, jak na tym pokazie to czeka nas jeden z najładniejszych FPS’ów tego roku! Pod względem tempa akcji doświadczymy tego samego co w pierwszym reboot’cie Modern Warfare. Wygląda świetnie, ale czy będzie warte 350zł? Tego się dowiemy po premierze.

[20:27] Oto rzecz. której nie spodziewał się nikt. Zapowiedziano Flashback 2. Fani będą zadowoleni.

[20:29] Polska atakuje! Pokazano kolejny gameplay trailer Witchfire. Gra zapowiada się na ucztę audio-wizualną. Wygląda genialnie! Miejmy tylko nadzieje, że nasi rodacy nie zawiodą.

[20:30] Coś dużo dzisiaj gier o ciężkim, mrocznym klimacie z gatunku horroru/thrillera. Fort Solis to kolejny tytuł, którego zwiastun mogliśmy zobaczyć. Jak wyjdzie? Ciężko powiedzieć. Musimy poczekać na więcej informacji.

[20:36] Wykrakałem. Kolejny horror na Summer Game Fest’cie. Routine, bo o tym tytule mowa wygląda bardzo enigmatycznie, a przede wszystkim strasznie.

[20:38] Pojawił się pan The Rock. Pan Skała zrobił małą pogadankę, ujawniając premierę filmu Black Adam na październik tego roku. Po czym dostaliśmy zwiastun samego filmu.

[20:41] Krótki pokaz Outriders: Worldslayer.

[20:43] Niespodziewana reklama Nintendo Switch i gier na tę platformę.

[20:43] Fall Guys wracają i to całkowicie za darmo 24 czerwca.

[20:45] Developerzy z Frost Giant, byli twórcy Starcrafta pokazali mały teaser swojej najnowszej produkcji Stormgate. Gra będzie dostępna w modelu Free2Play.

[20:51] Hightwater, bo o takim tytule możemy teraz posłuchać to indyk z gatunku strategii rozgrywający się w świecie zniszczonym przez wielką powódź.

[20:53] American Arcadia. Ok then

[20:55] Pamiętacie zwiastun Dead Island 2? Gry, która wychodzi od lat? Wiec to nie jest Dead Island 2, a Goat Simulator 3, które postanowiło sparodiować zwiastun martwej gry. Czy wyszło dobrze? No przecież! Pytanie tylko, gdzie dwójka?

[20:57] Marvela nigdy mało. Zobaczyliśmy kolejny zwiastun Midnight Sons, pokazując nam Venoma, głównych superbohaterów, a także antagonistów.

[21:00] Dostaliśmy gameplay Cuphead in the Delicious Last Course przedstawiający walkę z nowym mroźnym bossem. Premiera już 30 czerwca tego roku.

[21:03] Będzie szybko i dynamicznie. Neon White to pierwszoosobowy shooter w stylistyce anime, w którym wcielimy się w zabójcę pragnącego wstąpić w niebiosa.

[21:05] Polska stronk! Midnight Fight Express to brutalny top-down shooter, za którego produkcją stoi nasz rodak.

[21:06] Twórcy Warframe’a pokazali pierwszy zwiastun wielkiej aktualizacji pt. The Duviri Paradox.

[21:10] Dalej mamy trailer Honkai: Star Rail.

[21:12] Pokaz Zenless Zone Zero.

[21:13] Kto nie pamięta Wojowniczych Żółwi Ninja? Teenage Mutant Ninja Turtles Shredder’s Revenge pokazało nowy gameplay.

[21:15] Pokazano zwiastun battle royale Super People i data wyjścia z Early Acces.

[21:17] Zwiastun dodatku do HUMANKIND. Będzie w Game Passie na premierę. Nie nadążam za tymi zapowiedziami. Help. Wyślijcie pomoc!!!

[21:18] Luffy i spółka wracają w nowym RPG. One Piece: Oddysey zapowiada się na ucztę dla fanów tejże mangi i anime.

[21:20] Trailer Soul Hackers 2. Nowa gra anime od wielbionego przez wielu ATLUS.

[21:21] Mała przerwa na kilka reklam.

[21:24] Mariaż DOOMa oraz BPM: Bullets Per Minute dostaje zwiastun i demo. Mowa tutaj o Metal Hellsinger. Możemy spodziewać się wielu licencjonowanych metalowych utworów. Będzie rzeź!

[21:27] The Quarry już na dniach. Malutki zwiastun na rozgrzewkę.

[21:29] Nightingale to FPP surival z proceduralnym światem i elementami kart.

[21:31] Premiera odświeżonego Saints Row dopiero w sierpniu, ale już teraz dostaliśmy do dyspozycji demko, w którym możemy stworzyć Bossa, czyli postać, którą będziemy kierować.

[21:33] Warhammer 40K: Darktide to gra z kolejnym zwiastunem ujawnionym na dzisiejszym Summer Game Fest. Będzie krwawo, mięsiście i fanatycznie. Za imperatora!

[21:36] Huh! Czyli Polacy faktycznie przejęli Summer Game Fest. Layers of Fears z klimatycznym i zapowiadającym ostrą psychodelę trailerem. Ciekawe czy powtórzy sukces jedynki.

[21:37] Gotham Knights z efektownym zwiastunem przedstawiajacym Nightwinga. Fani martwego Batmana będą cieszyć się jak głupi już tej jesieni.

[21:40] Naughty Dog pokazało pierwszy koncept art z mutliplayerowego The Last Of Us: Factions. Wspomniano też co nieco o serialowej wersji gry.

[21:48] The Last of Us: Part I otrzyma swój remake na PlayStation 5, a my tym samym dostaliśmy zwiastun.

[21:53] I to by było na tyle. Więcej gamingowych konferencji dosłownie za parę godzin. Czy Summer Game Fest było udane? Na to pytanie musicie odpowiedzieć sobie sami.

[21:55] Zaczynamy sekcję indykową. Ale o tej już pisać nie będziemy. Chętnych więcej zapraszam do zobaczenia powtórki z transmisji.

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *