Junichi Masuda odchodzi z Game Freak i zostaje mianowany jako Chief Creative Fellow w The Pokemon Company

Junichi Masuda odchodzi z Game Freak i zostaje mianowany jako Chief Creative Fellow w The Pokemon Company

5 wyświetleń
0

“Mam nadzieję, że w przyszłości uda mi się przekroczyć granice gier wideo” – mówi Masuda.

The Pokemon Company mianowało Junichi Masudę jako Chief Creative Fellow z dniem 1 czerwca, jak ogłosiła firma. Masuda ustąpił również ze stanowiska dyrektora zarządzającego Game Freak, firmy, która stworzyła Pokemony, z dniem 31 maja.

Masuda, jeden z członków-założycieli Game Freak, brał udział w tworzeniu Pokemon Red Version i Pokemon Green Version oraz przez wiele lat wspierał rozwój serii gier Pokemon.

W The Pokemon Company Masuda będzie wykorzystywał swoją głęboką wiedzę na temat marki Pokemon do opracowywania nowych usług i produktów.

“Pełniłem funkcję reżysera serii gier wideo Pokemon, począwszy od Pokemon Ruby Version i Pokemon Sapphire Version, aż do Pokemon X i Pokemon Y, a także byłem zaangażowany w rozwój wielu gier wideo, w tym Pokemon GO” – powiedział Masuda w komunikacie prasowym. “Chciałbym wyrazić moje serdeczne podziękowania dla wszystkich fanów Pokemonów”.

Masuda kontynuował: “Idąc dalej, mam nadzieję przekraczać granice gier wideo, starając się oferować większe niespodzianki, zabawę i emocje ludziom na całym świecie, jednocześnie robiąc wszystko, co w mojej mocy, aby łączyć ludzi, poszerzać krąg “zabawy” i pomagać w tworzeniu bogatszego świata, który będziemy dzielić. Doceniam wasze stałe wsparcie w mojej nowej roli”.

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *