Najnowsza aktualizacja do Gran Turismo 7 utrudnia kupno rzadkich samochodów

Najnowsza aktualizacja do Gran Turismo 7 utrudnia kupno rzadkich samochodów

7 wyświetleń
0

27 samochodów będzie mieć podniesione ceny, niektóre nawet dwukrotnie.

Najnowsza aktualizacja Gran Turismo 7 podnosi ceny wielu najrzadszych i najdroższych samochodów w grze.

W związku z premierą gry, która miała miejsce 4 marca, ogłoszono, że Sony nawiązało współpracę z firmą ubezpieczeniową Hagerty, która odpowiada za kształtowanie cen w grze zestawu pojazdów w salonie Legend Cars “na podstawie zmieniających się cen w rzeczywistości”.

Aktualizacja Gran Turismo 7 w wersji 1.15 została udostępniona w zeszłym tygodniu, zmieniając ceny “zgodnie z rzeczywistymi wycenami według wskazówek Hagerty”, które według zapewnień Sony zostaną zastosowane od następnej aktualizacji.

Według listy samochodów, sporządzonej przez użytkownika forum GTPlanet częściowo na podstawie informacji zebranych z bazy danych, po ostatniej aktualizacji gry cena 27 samochodów wzrosła lub wzrośnie, cena 21 pozostanie bez zmian, a cena dwóch spadnie.

Najbardziej zauważalna jest cena Ferrari F40, która wzrosła prawie dwukrotnie, z 1,35 miliona kredytów do 2,6 miliona kredytów, a średnia podwyżka cen pojazdów Hagerty wyniesie 3,8%.

Jest to kolejna kontrowersyjna decyzja Polyphony Digital po ostatnich aktualizacjach, które ograniczały zdobycie nagród z wyścigów. Co prawda zmiany co do wyścigów zostały już poprawione to niestety niesmak pozostał.

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *