Test Drive Unlimited: Solar Crown opóźniony na 2023 rok. Wersje na PS4 i Xbox One anulowane.

Test Drive Unlimited: Solar Crown opóźniony na 2023 rok. Wersje na PS4 i Xbox One anulowane.

7 wyświetleń
0

KT Racing i Nacon podzielili się informacją, że gra zostaje opóźniona.

Zespół developerski zajmujący się TDU: SC poinformował, że grze nie uda się zapremierować we wrześniu tego roku i gra zostaje opóźniona na 2023 rok.
Oprócz informacji o opóźnieniu, Nacon poinformował, że wersje gry na Playstation 4, Xbox One i Switchu zostają anulowane, aby powiększyć całościową jakość gry.

Developerzy również poinformowali, że nadchodzące TDU otrzyma zamknięte testy beta i aktualnie zajmują się tworzeniem harmonogramu dla testów.

Mimo smutnych informacji, zespół podzielił się małą pulą informacji na temat samej gry.
TDU:SC zawiera pełne 550 km dróg i odwzorowaną 1 do 1 wyspę Hong-Kong.
Na samej wyspie Hong Kong będziemy mogli doświadczyć wojny między dwoma klanami, Streets oraz Sharps. Każdy z klanów chce narzucić swój styl na całą wyspę oraz każdy z klanów ma swoją siedzibę, w której będziemy otrzymywać nowe misje.
Streets to klan podziemny, spotykają się w starych budynkach czy klubach. Siedziba znajduje się w dzielnicy Wan Chai, w północno-centralnej części mapy.
Sharps to klan luksusowy, apartamenty na szczytach wieżowców to dla nich normalność. Siedziba znajduje się w zachodniej dzielnicy, na zachodzie mapy. Każdy z klanów będzie mieć swoją strefę VIP, która będzie dostępna dla gracza tylko wtedy jeżeli się wykaże czymś szczególnym dla klanu.

Test Drive Unlimited: Solar Crown zapremieruje w 2023 roku na PS5, Xbox Series X|S i PC.

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *