GreedFall II: The Dying World zapowiedziany na konsole i PC

GreedFall II: The Dying World zapowiedziany na konsole i PC

3 wyświetleń
0

Gra zapremieruje w 2024 roku.

Wydawca Nacon i deweloper Spiders zapowiedzieli grę GreedFall II: The Dying World na konsole i PC (Steam). Konkretne konsole nie zostały ogłoszone. Gra ukaże się w 2024 roku.

“Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy zaprezentować wszystkim GreedFall II, nową grę od Spiders” – powiedział Alain Falc, dyrektor generalny Nacon, w komunikacie prasowym. “Wielu fanów na całym świecie błagało o sequel i jesteśmy zachwyceni, że możemy wydać tę nową grę, która z pewnością spodoba się tym fanom. Mamy również nadzieję, że spodoba się ona nowym graczom i wszystkim fanom gier fabularnych, wspaniałych historii, akcji i fantasy.”

Założyciel i dyrektor Spiders, Jehanne Rousseau, dodał: “Podczas pracy nad Steelrising, nasza miłość do uniwersum GreedFall nigdy nie wygasła, dlatego jesteśmy zachwyceni, że możemy do niego powrócić. W tym nowym rozdziale gracze będą odkrywać stary kontynent z jego większymi i bardziej zróżnicowanymi środowiskami. Spotkają nowych towarzyszy i nowe frakcje, i mam nadzieję, że przeżyją niezapomniane przygody.”

Poniżej umieszczamy przegląd gry, przygotowany przez Nacon:

GreedFall II: The Dying World to gra RPG, która kontynuuje zwycięską formułę pierwszej gry, koncentrując się na fabule i wyborach gracza, ale zawiera również nową rozgrywkę w postaci bardziej taktycznej walki i powraca do wyjątkowego uniwersum stworzonego przez poprzednika.

Historia rozpoczyna się trzy lata przed wydarzeniami z pierwszej gry i przygodami De Sardeta. Tym razem grasz jako mieszkaniec Teer Fradee, wyrwany siłą ze swojej wyspy i zabrany na kontynent Gacane, skąd pochodzą koloniści. W tym starym, spustoszonym przez wojnę świecie, naznaczonym plagą Malichor i politycznymi intrygami różnych frakcji, musisz odzyskać wolność i kontrolę nad własnym losem. Wykorzystując dyplomację, spryt i walkę, a także pomoc sojuszników, których sobie nawiążesz, musisz położyć kres ambicjom podboju jednego człowieka, co może oznaczać koniec kontynentu i twojej wyspy.

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *