Rabbids: Party of Legends pojawi się na zachodzie na PS4, Xbox One, Switch i Stadia 30 czerwca

Rabbids: Party of Legends pojawi się na zachodzie na PS4, Xbox One, Switch i Stadia 30 czerwca

9 wyświetleń
0

Poprzednio Rabbids: Party of Legends było dostępne tylko w Chinach.

Ubisoft wyda opracowaną przez Ubisoft Chengdu grę Rabbids: Party of Legends na PlayStation 4, Xbox One, Switch i Stadia na całym świecie 30 czerwca, jak ogłosiła firma. Gra będzie dostępna zarówno w formie fizycznej, jak i cyfrowej.

Opis gry za pośrednictwem Ubisoft:

Kiedy Kórliki wybierają się na przejażdżkę pralką, zostają w tajemniczy sposób przeniesione do mitologicznego świata pełnego chaosu, inspirowanego klasyczną chińską powieścią “Journey to the West”. W tej wieloosobowej grze imprezowej Kórliki muszą przedostać się przez chaos i odnaleźć drogę do domu.

Rabbids: Party of Legends zawiera 50 minigier, w których gracze muszą przyjmować głupie pozy, obalać przeciwników, rzucać papryczkami chili, popisywać się tanecznymi ruchami i nie tylko. W grze może brać udział do czterech graczy, zarówno w trybie lokalnym, dwóch na dwóch, jak i dowolnym. Gracze mogą również tworzyć własne listy odtwarzania zawierające ich ulubione minigry, a poziomy trudności SI można również dostosowywać, dzięki czemu gra jest przystępna dla każdego wieku i może być dobrą zabawą dla całej rodziny.

Małpi Król i jego towarzysze, Pigsy, Sandy i Tripitaka, muszą prześledzić swoje kroki, aby wysłać siebie i inne Kórliki do domu. Historia składa się z czterech aktów, z których każdy zajmuje inny region na planszy i prowadzi graczy w podróż przez mityczne królestwo.

Zespół deweloperów z Ubisoft Chengdu zainspirował się tradycyjnymi chińskimi obrazami przy tworzeniu Rabbids: Party of Legends i pracował nad połączeniem wschodniej i zachodniej wrażliwości, łącząc integralną część chińskiej kultury z lekkim, dziwnym, a czasem ironicznym charakterem Rabbidów.

Główne cechy:

-W tej przezabawnej grze imprezowej odkryj legendarną historię pełną barwnych postaci, rozgrywającą się w czterech rozdziałach.
-Rzuć się w wir szaleństwa w trybie wieloosobowym, w którym lokalnie może wziąć udział nawet czterech graczy.
-Zbierz drużyny i zmierz się w 50 zabawnych mini-grach.
-Stwórz własną playlistę ulubionych mini-gier.
-Każdy może wziąć udział w akcji dzięki dostosowywanym poziomom trudności i intuicyjnemu sterowaniu.

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *