Zaprezentowano nowy gameplay z Gotham Knights

Zaprezentowano nowy gameplay z Gotham Knights

8 wyświetleń
0

Warner Bros. Games zaprezentowało nowy gameplay z Gotham Knights, gdzie możemy zobaczyć rozgrywkę Nightwingiem i Red Hoodem.

Przy okazji nowego gameplayu ogłoszono również, że wersje gry na PS4 i Xbox One zostały anulowane. Gotham Knights zapremieruje na PS5, Xbox Series X|S oraz na PC.

Już wkrótce gra Gotham Knights w pudełkowej wersji będzie dostępna do zamówień przedpremierowych w polskich sklepach. Edycja Gotham Knights Deluxe będzie zawierać m.in. podstawową grę, zawartość do pobrania (DLC) Visionary Pack ze specjalnym sprzętem, elementy ozdobne oraz inspirowane serialem animowanym Batman przyszłości skórki postaci. Edycja Kolekcjonerska Gotham Knights będzie zawierać edycję Deluxe, kolekcjonerską przywieszkę z rozszerzoną rzeczywistością, 16-stronicową książeczkę, ekskluzywną mapę Gotham City, makietę z czterema figurkami postaci i nie tylko. Osoby, które dokonają zamówienia przedpremierowego, otrzymają po premierze gry skórkę „233 Kustom Batcycle Skin”, nawiązującą do pierwszego pojawienia się tego pojazdu w wydaniu nr 233 „Detective Comics” od DC.

Gotham Knights zapremieruje 25 października 2022.

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *