Zapowiedziano “Off the Grid”, AAA Battle-Royale skupiony na rozgrywce narracyjnej.

Zapowiedziano “Off the Grid”, AAA Battle-Royale skupiony na rozgrywce narracyjnej.

19 wyświetleń
0

Grupa weteranów branży gier z Gunzilla Games zapowiada “Off the Grid”.

Osadzona w dystopijnej przyszłości, stylizowana na cyberpunk strzelanka planuje ewolucję gatunku poprzez położenie silnego nacisku na rozwój narracji, pod przewodnictwem głównego wizjonera Neilla Blomkampa (reżyser District 9, Elysium i Chappie) i scenarzysty Richarda K. Morgana (seria książek Altered Carbon oraz gry Crysis 2 i Syndicate). Ponadto, weteran branży Olivier Henriot (Far Cry, Assassin’s Creed) obejmie stanowisko Kierownika Wykonawczego ds. Narracji, zapewniając bogactwo najwyższej klasy talentów, które ożywią świat OTG. 

W OTG 150 graczy walczy ze sobą w potyczkach PvP (Player Vs Player) oraz misjach fabularnych PvE (Player Vs Environment), korzystając z tej samej mapy wypełnionej przez innych graczy w czasie rzeczywistym. Gracze mogą swobodnie kontrolować rozwój fabuły, a każda podjęta decyzja ma bezpośredni wpływ na przebieg rozgrywki. Kluczowym elementem doświadczenia i głębokiej struktury narracyjnej jest unikalny sposób, w jaki gracze mogą tworzyć, dostosowywać i wymieniać między sobą przedmioty w grze.

Komentując OTG, Neill Blomkamp, CVO, powiedział: “W OTG naszą ambicją jest nie tylko stworzenie Battle Royale 2.0 poprzez dodanie głębokiej progresji gracza, ale także zbudowanie ewoluującego świata, który będzie żył własnym życiem, zmieniając się w nieoczekiwany sposób za każdym razem, gdy gracz ponownie dołączy do gry. Dzięki innowacyjnemu podejściu do głównego nurtu sesji Battle Royale i głębokiej narracji, nadajemy cel każdemu elementowi gry, pozwalając graczom na wielokrotne powracanie do świata OTG, gdzie zawsze jest coś nowego do znalezienia i odkrycia, a dla nas do rozwinięcia.” 

Off the Grid zapremieruje w 2023 roku na PC, Xbox Series X|S oraz PS5.

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *