Warcraft Arclight Rumble ujawniony przez Blizzard Entertainment

Warcraft Arclight Rumble ujawniony przez Blizzard Entertainment

13 wyświetleń
0

Blizzard w końcu ujawnił pierwszy tytuł marki Warcraft na urządzenia mobilne.

Poniżej opis gry za pośrednictwem Blizzard Entertainment:

Warcraft Arclight Rumble to mobilna, strategiczna gra akcji umieszczona w świecie Warcraft. Zbierz kolekcję mini, które ożywają na polu walki, by brać udział w dynamicznych starciach. Masz do wyboru różnorodne tryby: kampanię dla jednego gracza, zaciętą rywalizację w epickich bitwach PvP, współpracę i nie tylko. Przekonaj się na własnej skórze, czym jest radosna rozwałka!

  • Strategiczna gra akcji: Warcraft Arclight Rumble to połączenie szalonej, strategicznej gry akcji na urządzenia mobilne z satysfakcjonującymi postępami i personalizacją.
  • PvE i PvP: Podejmuj kolejne epickie wyzwania na mapach z kampanii, w podziemiach i rajdach. Graj u boku znajomych w trybie współpracy lub przeciwko nim w PvP i daj się ponieść rozwałce!
  • Zbierz drużynę: Zbierz ponad 65 mini ze świata Warcraft i twórz kolejne armie. Solidna strategia to klucz do zwycięstwa!
  • Gromadź zasoby i rozstawiaj mini: Wykorzystuj zgromadzone złoto, by strategicznie rozstawiać mini na polu bitwy. Zdobywaj zasoby pasywnie z upływem czasu, poprzez wydobycie lub znajduj je w skrzyniach ze skarbami.

Gra zapremieruje na iOS oraz Android, zarejestrować się możecie pod TYM linkiem.

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *