Redout 2 zapremieruje 26 maja

Redout 2 zapremieruje 26 maja

11 wyświetleń
0

Saber Interactive oraz 34BigThings podzielili się datą premiery kolejnej odsłony wyścigów anty-grawitacyjnych.

Druga odsłona serii Redout zapremieruje 26 maja na PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch oraz Windows PC za pośrednictwem Steam i Epic Games Store.’

Poniżej opis gry, uzyskany za pośrednictwem Saber Interactive:

Redout 2 to jak dotąd największa i najszybsza odsłona serii, z większą liczbą tras niż kiedykolwiek wcześniej. Prowadź, przechylaj i podbijaj swój konfigurowalny pojazd przez dziesiątki niesamowitych, zapierających dech w piersiach tras w różnych trybach gry, w tym w rozbudowanej kampanii dla pojedynczego gracza oraz w trybie wieloosobowym online dla maksymalnie 12 graczy na PC, PlayStation i Xbox oraz dla maksymalnie sześciu graczy na Nintendo Switch.

Główne cechy:

  • Prędkość i kontrola: Dzięki piorunująco szybkiej prędkości ponad 1000 km/h i intuicyjnemu systemowi jazdy, Redout 2 to świetna zabawa, ale prawdziwie satysfakcjonująca dla każdego, kto opanuje jej super-wysoki pułap umiejętności.
  • Rozbudowany tryb kariery: Przeżyj setki wydarzeń na 36 unikalnych torach wyścigowych – wszystkie z nich są w wersjach odwróconych! Od wyścigów na arenie i ataków na czas, po wyścigi z ostatnim człowiekiem na stanowisku i intensywne wyścigi z bossami, prześlizgnij się obok konkurencji i zdominuj linię mety.
  • Rywalizacja w trybie wieloosobowym: Zmierz się z rywalami w intensywnym trybie wieloosobowym online. Rzuć się w wir nowych wyzwań dzięki regularnie dodawanej zawartości niestandardowej i sezonom z dodatkowymi nagrodami.
  • Kompleksowa personalizacja: Wybieraj spośród 12 różnych podwozi i w pełni dostosuj swój statek powietrzny za pomocą niesamowitego wyboru napędów, stabilizatorów, sterów, intercoolerów, klap, magnesów, skrzydeł, spoilerów, silników rakietowych, farb i nie tylko!
  • Poznaj futurystyczną ścieżkę dźwiękową od czołowych artystów elektronicznych, takich jak legendarny Giorgio Moroder i uznane talenty, takie jak Zardonic i Dance with the Dead, z muzyką płynnie i dynamicznie miksowaną na podstawie danych z wyścigu w czasie rzeczywistym.
  • Twórz i udostępniaj swoje najlepsze momenty podczas szybkiej jazdy dzięki trybowi fotograficznemu Redout 2.

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *